עמדות

Share |

שימו לב: שאלונים אלו אינם חלק מסקרי הצרכנות ואינם מזכים בתגמול כספי

גישה אקולוגית

בשאלון 15 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 3 דקות. 546 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה בקרוב. מענה על שאלון זה יזכה אותך ב- 6 נקודות (6+).

עמדות כלפי ערבים

המבדק הוא מטלה שכממוצע לוקח למלא אותה 15 דקות. 1813 אנשים מילאו מטלה זו עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי מייד לאחר שתסיימו את המטלה. מענה על מטלה זו יזכה אותך ב- 4 נקודות (4+).

עמדות חברתיות

בשאלון 71 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 14 דקות. 1057 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יזכה אותך ב- 4 נקודות (4+).

עמדות כלפי אכילה

בשאלון 40 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 8 דקות. 2026 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יזכה אותך ב- 2 נקודות (2+).

עמדות כלפי נשים

בשאלון 22 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 5 דקות. 2032 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יזכה אותך ב- 2 נקודות (2+).

עמדות כלפי דומיננטיות חברתית

בשאלון 16 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 4 דקות. 1666 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יזכה אותך ב- 4 נקודות (4+).

עמדות כלפי הנרטיב הלאומי

בשאלון 80 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 16 דקות. 2832 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יזכה אותך ב- 2 נקודות (2+).

עמדות בנוגע לכסף

בשאלון 60 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 12 דקות. 3657 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 3 נקודות (3-).

עמדות בנוגע ליחסי מין

בשאלון 30 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 6 דקות. 4796 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 6 נקודות (6-).

ייעוץ אקדמי
בחסות


עוד יישומים שלנו

קישור לטיפולטק

קישור לניטוריקס

דף הבית - שאלות נפוצות - רישום - מודעות עצמית - מחקר מדעי - פסיכולוגיה - פאנל - סקרים - תנאי שימוש
שאלונים: זוגיות - אישיות - אמונות - בריאות - עמדות - משפחה - התנהגות
מאמרים: אקטואליה - אישיות - זוגיות ומיניות - כלכלה ועבודה - פסיכותרפיה - בידור -
יישומים מסחריים: טיפול בשפיכה מוקדמת - סקרי דעת קהל - מחקרי שוק
פסיכולוג בגוש דן - פסיכולוג בירושלים - פסיכולוג בחיפה - פסיכולוג בבאר שבע - פסיכולוג ברמת הגולן - פסיכולוג בגליל המזרחי - פסיכולוג בגליל המערבי - פסיכולוג בעמקים - פסיכולוג בשומרון - פסיכולוג בשרון - פסיכולוג ביהודה - פסיכולוג בשפלה - פסיכולוג בצפן הנגב - פסיכולוג באילת והנגב הדרומי

כל הזכויות שמורות © all rights reserved

זמן טעינה: 26965.86 שניות.