זוגיות

Share |

שימו לב: שאלונים אלו אינם חלק מסקרי הצרכנות ואינם מזכים בתגמול כספי

אובססיביות בקשר לפרטנר

בשאלון 28 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 6 דקות. 962 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה בקרוב. מענה על שאלון זה יזכה אותך ב- 6 נקודות (6+).

אובססיביות ביחסים זוגיים

בשאלון 12 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 2 דקות. 952 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יזכה אותך ב- 6 נקודות (6+).

התמכרות למין

בשאלון 24 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 5 דקות. 1062 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יזכה אותך ב- 4 נקודות (4+).

כפייתיות מינית

בשאלון 10 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 3 דקות. 3204 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 3 נקודות (3-).

טכניקות פיתוי

בשאלון 31 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 5 דקות. 3341 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 3 נקודות (3-).

הכרות זוגית

בשאלון 18 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 4 דקות. 3712 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 3 נקודות (3-).

הערכת זוגיות

בשאלון 18 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 4 דקות. 4206 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 6 נקודות (6-).

תפקוד מיני

בשאלון 22 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 4 דקות. 3429 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 3 נקודות (3-).

מניעים לקיום יחסי מין

בשאלון 34 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 7 דקות. 3426 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 3 נקודות (3-).

פנטזיות מיניות

בשאלון 22 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 4 דקות. 3663 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 3 נקודות (3-).

סגנונות התקשרות 2

בשאלון 36 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 7 דקות. 3494 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 3 נקודות (3-).

תפקידי מין

בשאלון 60 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 12 דקות. 5635 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 9 נקודות (9-).

משיכה רומנטית

בשאלון 11 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 2 דקות. 6312 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 9 נקודות (9-).

אמונות על זוגיות

בשאלון 18 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 4 דקות. 4525 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 6 נקודות (6-).

סגנונות של אהבה

בשאלון 42 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 9 דקות. 7505 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 9 נקודות (9-).

סגנונות התקשרות

בשאלון 18 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 5 דקות. 4916 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 6 נקודות (6-).

הערכת הקשר הזוגי

בשאלון 39 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 8 דקות. 6135 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 9 נקודות (9-).

ייעוץ אקדמי
בחסות


עוד יישומים שלנו

קישור לטיפולטק

קישור לניטוריקס

דף הבית - שאלות נפוצות - רישום - מודעות עצמית - מחקר מדעי - פסיכולוגיה - פאנל - סקרים - תנאי שימוש
שאלונים: זוגיות - אישיות - אמונות - בריאות - עמדות - משפחה - התנהגות
מאמרים: אקטואליה - אישיות - זוגיות ומיניות - כלכלה ועבודה - פסיכותרפיה - בידור -
יישומים מסחריים: טיפול בשפיכה מוקדמת - סקרי דעת קהל - מחקרי שוק
פסיכולוג בגוש דן - פסיכולוג בירושלים - פסיכולוג בחיפה - פסיכולוג בבאר שבע - פסיכולוג ברמת הגולן - פסיכולוג בגליל המזרחי - פסיכולוג בגליל המערבי - פסיכולוג בעמקים - פסיכולוג בשומרון - פסיכולוג בשרון - פסיכולוג ביהודה - פסיכולוג בשפלה - פסיכולוג בצפן הנגב - פסיכולוג באילת והנגב הדרומי

כל הזכויות שמורות © all rights reserved

זמן טעינה: 44401.77 שניות.