תנאים ומגבלות שימוש

Share |

מטרת האתר

המטרה המרכזית של אתר "פרויקט המדגם" היא קידום מודעות עצמית על ידי מתן מידע פסיכולוגי מקצועי לקהל הרחב. כל השירותים הניתנים במסגרת האתר, ניתנים בהתאם למסמך זה. על ידי השלמת הרישום באתר "פרויקט המדגם" הנך מאשר את הסכמתך לתנאים ולמגבלות אלו. אם אינך מסכים למגבלות ותנאים אלו הנך מתבקש לא להירשם לאתר.

זכויות יוצרים

כל התכנים באתר שייכים לבעלים של "פרויקט המדגם" אלא אם כן צוין אחרת. השימוש באתר הוא לצרכים פרטיים בלבד וכל שימוש מסחרי אסור בהחלט (כולל שימוש באתר לאבחון טיפולי, מיון כ"א או כל שימוש מסחרי אחר). אסור לפרסם תכנים מהאתר במקום אחר, אלא אם כן בעלי האתר נתנו את הסכמתם המפורשת והכתובה לכך.

פרטיות

"פרויקט המדגם" מחויב לאבטחת הפרטיות של האנשים הרשומים בו. נתונים אישיים של אדם הרשום לאתר לא ייחשפו, אלא במקרה ונדרש לכך בצו בתי המשפט במדינת ישראל. עם זאת, הנתונים הנאספים באתר עשויים לשמש למחקר מדעי וככאלה יפורסמו בכתבי עת מקצועיים או באתר עצמו. פרסומים אלה לעולם לא יכללו מידע החושף פרטים אישיים של משתמש כלשהו.

הגבלת אחריות

"פרויקט המדגם" מנסה לספק למשתמשים בו מידע חשוב אשר יכול לשמש אותם בחייהם. "פרויקט המדגם" מביא לקהל הרחב שירות מקצועי ע"י כך שהאנשים הרשומים בו נחשפים לשאלונים שפותחו על ידי חוקרים שונים. שאלונים אלו פורסמו בכתבי עת מקצועיים מובילים ויש נתונים סבירים לגבי תקפותם ומהימנותם. עם זאת, כל שימוש, החלטה או פעולה שמשתמש יעשה במידע הניתן לו הינה על אחריותו בלבד. השימוש באתר אינו תחליף לטיפול פסיכולוגי מקצועי וכאשר עולים ממצאים בעייתיים, על המשתמש לחפש עזרה בקרב אנשי המקצוע המתאימים. העושה שימוש במידע ובתכנים המופיעים באתר, עושה זאת על אחריותו המלאה והבלעדית ולא תהיה לו כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי "פרויקט המדגם" ו/או מי מטעמו.

קישורים

אתר "פרויקט המדגם" מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים והנך עשוי להגיע לאתרים אלה דרך "פרויקט המדגם". אתרים אלו לא מבוקרים או מאושרים על ידי "פרויקט המדגם". אנחנו לא אחראים לטיב המידע ו/או שירותים אחרים אשר הנך עשוי לקבל באתרים אלו. מרגע שהנך עוזב את אתר "פרויקט המדגם", תנאי השימוש ומגבלות השימוש באתר "פרויקט המדגם" אינם תקפים.

כללי

השימוש באתר כפוף בכל מקרה לחוקי מדינת ישראל. איננו מבטיחים המשכיות, רציפות או כניסה בטוחה לשירותים שלנו והפעלת האתר יכולה להיות מופרעת על ידי מספר רב של גורמים שאינם בשליטתנו.

ייעוץ אקדמי
בחסות


עוד יישומים שלנו

קישור לטיפולטק

קישור לניטוריקסדף הבית - שאלות נפוצות - רישום - מודעות עצמית - מחקר מדעי - פסיכולוגיה - פאנל - סקרים - תנאי שימוש
שאלונים: זוגיות - אישיות - אמונות - בריאות - עמדות - משפחה - התנהגות
מאמרים: אקטואליה - אישיות - זוגיות ומיניות - כלכלה ועבודה - פסיכותרפיה - בידור -
יישומים מסחריים: טיפול בשפיכה מוקדמת - סקרי דעת קהל - מחקרי שוק
פסיכולוג בגוש דן - פסיכולוג בירושלים - פסיכולוג בחיפה - פסיכולוג בבאר שבע - פסיכולוג ברמת הגולן - פסיכולוג בגליל המזרחי - פסיכולוג בגליל המערבי - פסיכולוג בעמקים - פסיכולוג בשומרון - פסיכולוג בשרון - פסיכולוג ביהודה - פסיכולוג בשפלה - פסיכולוג בצפן הנגב - פסיכולוג באילת והנגב הדרומי

כל הזכויות שמורות © all rights reserved

זמן טעינה: 24977.45 שניות.