ברכת הדיקן

Share |

פרופסור מריו מיקולינסר - 20/9/2008

פרוייקט המידגם מראשיתו נועד לשמש במה למפגש בין הקהל הרחב והפסיכולוגיה האקדמית. ואכן, שיתוף הפעולה החדש עם בית הספר החדש לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי הרצליה יסייע להגשמת מטרה זו. הידע הנצבר במחקר פסיכולוגי הוא רב ומגוון ובית הספר החדש לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי הרצליה הוקם ברוח של חדשנות, יצירתיות ומצוינות למען הפצה ויישום של ידע פסיכולוגי בקהילה, עקרונות וערכים המשותפים לנו ולפרויקט המדגם.

במשך שנים, הציבה הפסיכולוגיה כמטרה את הבנת מצוקותיו וחולשותיו של הפרט. בשנים האחרונות, התפתח התחום גם לבחינת המשאבים הפסיכולוגיים של האדם המעצימים את צמיחתו, תפקודו ורווחתו. זאת, בנוסף להבנת הממשק המתרחב בין תהליכים פסיכולוגיים של היחיד לבין התנהגותו החברתית בתחומים של כלכלה, ניהול, צרכנות, בריאות, חינוך, תקשורת, ממשל ומשפט. אני מאמין שהתפתחויות אלו הופכות את הפסיכולוגיה לתחום מרכזי לקידום הפרט, הקהילה והחברה במאה ה-21. שיתוף הפעולה בין פרויקט המדגם ובית הספר החדש לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי הרצליה יוביל לקידום משמעותי של ידע הפסיכולוגיה והפצתו לקהל הרחב ויאפשר לבחון ולחקור ממשקים אלו

שיתוף הפעולה בין פרוייקט המדגם ובית הספר החדש לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי הרצליה יאפשר לגולשים וחברים בקהילת פרויקט המדגם נגישות למידע פסיכולוגי עדכני הנכתב על ידי אנשי הסגל הבכיר של בית הספר ועל ידי פסיכולוגים קליניים וארגוניים בכירים העובדים במסגרת בית הספר. בנוסף, המחקרים הנעשים באמצעות פרויקט המדגם יאפשרו את קידום הפסיכולוגיה בארץ ובעולם.

אני מאמין ששילוב כזה בין הקהילה ואקדמיה יתרום רבות להעצמת המשאבים ולהגשמת הפוטנציאל של קהילת הגולשים בפרויקט המדגם ובמובן הרחב יותר, אף לחיזוקה של מדינת ישראל.

פרופסור מריו מיקולינסר
דיקן בית הספר החדש לפסיכולוגיה
המרכז הבינתחומי הרצליה
יש להיכנס למערכת על מנת להגיב


ייעוץ אקדמי
בחסות


עוד יישומים שלנו

קישור לטיפולטק

קישור לניטוריקס

דף הבית - שאלות נפוצות - רישום - מודעות עצמית - מחקר מדעי - פסיכולוגיה - פאנל - סקרים - תנאי שימוש
שאלונים: זוגיות - אישיות - אמונות - בריאות - עמדות - משפחה - התנהגות
מאמרים: אקטואליה - אישיות - זוגיות ומיניות - כלכלה ועבודה - פסיכותרפיה - בידור -
יישומים מסחריים: טיפול בשפיכה מוקדמת - סקרי דעת קהל - מחקרי שוק
פסיכולוג בגוש דן - פסיכולוג בירושלים - פסיכולוג בחיפה - פסיכולוג בבאר שבע - פסיכולוג ברמת הגולן - פסיכולוג בגליל המזרחי - פסיכולוג בגליל המערבי - פסיכולוג בעמקים - פסיכולוג בשומרון - פסיכולוג בשרון - פסיכולוג ביהודה - פסיכולוג בשפלה - פסיכולוג בצפן הנגב - פסיכולוג באילת והנגב הדרומי

כל הזכויות שמורות © all rights reserved

זמן טעינה: 77983.31 שניות.