תנאי שימוש - פרויקט המדגם

 

 1. כללי
  שירות "אינדקס המטפלים" מסופק ע"י ד"ר אריאל איילון (ע.מ. 017609587) באמצעות אתר האינטרנט המאוחסן בשם המתחם (www.midgam.com). מסמך זה מהווה הסכם בינך לבין לפרויקט המדגם, אנא קרא אותו בעיון לפני הרישום/תשלום לקבלת שירותי האתר. ע"י השלמת תהליך הרישום הנך מעיד על כך שקראת, הבנת והסכמת לתנאי מסמך זה ללא סייגים. אם אינך מסכים לתנאים המפורטים בהסכם זה הנך מתבקש שלא להירשם לשירות זה. התנאים הללו עשויים להשתנות מזמן לזמן ע"י פרויקט המדגם ויעודכנו במערכת האתר. על אחריותך להתעדכן בשינויים אלה. המשך השימוש במערכת לאחר שהעדכון יפורסם באתר יעיד על הסכמתך לשינויים אלה. ההסכם כתוב בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד, ומתייחס לנשים וגברים באותה מידה..

 2. זכות שימוש
  זכאים להירשם למערכת מטפלים נפשיים בעלי הכשרות שונות. אם זאת מחובתכם להירשם תחת הקטגוריה המתאימה ביותר. אם אין לך רישיון תקף ממשרד הבריאות - אינך יכול להירשם כפסיכיאטר. בדומה לכך - אם אין לך רישום תקף בפנקס הפסיכולוגים, אינך יכול להירשם כפסיכולוג. רישום למערכת מהווה הרשאה לך לשימוש במערכת ואינך יכול להעביר זכות זו לאדם אחר.

 3. אופן השימוש
  אתה רשאי ליצור עבורך פרופיל אשר ייפרסם את שירותיך בפני גולשי האתר. אתה מתחייב לכך שפרסום זה יהיה מדוייק ומעודכן ככל האפשר ולא להציג מצג שקרי או פוגע.

 4. הגבלת אחריות
  אנחנו לא נהיה אחראיים לכל נזק שעשוי להיגרם לך כתוצאה מהשימוש בשירות.

 5. אבטחת המידע
  מידע שמסופק על ידך ישמר באופן מאובטח ולא יועבר לאף גורם שלישי בשום מקרה. הגישה לחשבון שיצרת היא באמצעות שם משמש וסיסמא אנו ממליצים שלא למסור נתונים אלה לאף אדם. אנא זכור גם לבצע יציאה מהמערכת ולסגור את הדפדפן שלך בשעה שהנך מסיים את שימושך באתר. פעולות אלה חשובות על מנת להבטיח שאחרים אשר יש להם גישה למחשב יהיו מנועים מכניסה לפרטי חשבונך. פעולות אלה הכרחיות כאשר השימוש באתר נעשה באתר ציבורי כגון אוניברסיטאות, מקומות עבודה, ספריות ובתי קפה.

 6. רציפות השירות
  אינדקס המטפלים בפרויקט המדגם יהיה זמין, באופן רגיל, 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. אולם לעיתים ייתכנו נפילות בשרת אשר עשויות להפריע לרציפות השימוש ולא נהיה אחראיים לכל נזק שעשוי להיגרם לך בעקבות כך.

 7. סיום השימוש
  הנך זכאי לסיים את השימוש במערכת ולבקש למחוק את הרישום שלך באתר ללא הסבר כלשהו. אולם אם החלטת לעשות כן לאחר חודש של שימוש במערכת לא תוכל לבקש החזר כספי (החזר כספי אינו רלוונטי כמובן לאנשים אשר לא שילמו עבור השימוש, כגון אנשים אשר השתמשו במערכת בתקופת הניסיון). אנחנו עשויים לסיים את תוקפו של חוזה זה ולהפסיק את זכות השימוש שלך במערכת במקרים הבאים:
  1. התשלום שלך לא הועבר במלואו לחשבון שלנו
  2. הפרה שלך של תנאי השימוש במערכת.
  3. מסתבר שהנך עושה שימוש לרעה במערכת.


 8. מחלוקות ושיפוט
  אתר זה פועל בהתאם לחוקי מדינת ישראל. במקרה ומחלוקות לא יפתרו לשביעות רצון הצדדים לאחר נסיון כנה לשיתוף פעולה תובא המחלוקת לבית המשפט בתל-אביב.